Správce interní FC aplikace

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 7 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901. Dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services (úklidové služby, technická správa budov, security a další služby).

Zajímají vás aplikace a interní softwares? Chtěli byste se dále rozvíjet ve svém oboru? Jestli jste si odpověděli alespoň jednou ANO! Tak hledáme právě vás.

Popis pracovní pozice:
Spolupráce na implementace CAFM software
Zajištění on-line podpory provozním uživatelům
Standardní udržování, aktualizace a školení uživatelů
Návrhy a podpora instalací v provozu IT technologií
Týmová spolupráce s ostatními specialisty jednotlivých služeb FM
Optimalizace, zlepšování a rozšiřování funkcionalit již instalovaných aplikací
Zvyšování efektivity řízení zakázek, uživatelského komfortu a kvality reportingu

Požadavky

Obecný přehled v oblasti IT technologií (HTML, SQL), mobilních aplikací
Zákaznicky orientované myšlení a zkušenosti s dodávkou služeb
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Mít alespoň podvědomí o projektovém řízení
Kreativitu, flexibilitu a týmového ducha
Zodpovědnost a loajalitu
AJ na středně pokročilé úrovni
Řidičské oprávnění skup. B
Výhodou/ ne podmínkou

Výhodou NE podmínkou:
Zkušenosti v oblasti aplikace IT systémů a řízení IT projektů
Znalost CAFM software pro řešení integrovaných služeb FM

Zaměstnanecké výhody

Motivující finanční ohodnocení (prémie formou podílové mzdy), stejně jako jistotu fixního platu
Stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti
Perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
Spolupráce při řešení globálních projektů
Příspěvek na penzijní připojištění po roce ve společnosti
Zajištění Multisport Benefit karty

Adresa

Kontakt

tel. 702 264 800