Trainee - Corporates International Bratislava

Lokalita

Bratislava

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 23 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Commerzbank AG

Popis pozice

Čo budete robiť?
• Podporovať poradcov v rámci obchodného tímu
• Poskytovať podporu kolegom v súvislosti s používaním front-office bankových systémov, interných softwarových aplikácií a databáz banky (CRM a iné)
• Budete súčasťou medzinárodných tímov súvisiacich s digitalizáciu procesov a novými softwarovými aplikáciami banky
• Pripravovať podklady o firemných klientoch, korešpondenciu s klientmi a internú komunikáciu v rámci skupiny Commerzbank
• Monitoring klientov v spolupráci s ďalšími útvarmi banky, spracovávať dáta
• Analýzu klientov a akvizícií, tvorbu obchodných/produktových ponúk, pripravovať úverové obchody pre schvaľovanie

Požadavky

• VŠ vzdelanie – ekonomického alebo technického zamerania (minimálne Bc.), maximálne 2 roky po ukončení štúdia
• vzťah k IT, ochotu intenzivne sa venovať úloham spojeným s IT, databázami, atd.
• základnú technickú zdatnosť v oblasti používania bankových aplikácií
• Schopnosť tímovo spolupracovať
• Komunikačné a technické zručnosti a zmysel pre detail
• Dobrý time management a vytrvalosť
• Orientačnú znalosť finančných výkazov
• Výbornú slovenčinu, výbornú angličtinu, znalosť nemčiny výhodou

Zaměstnanecké výhody

• Odborná práca v kolektíve expertov
• Zoznámenie sa a aktívne používanie rôznych front-office systémov a softwarových aplikácií a databáz banky
• On-the-job training, možnosť spoznať rộzne oddelenia banky
• Možnosť ďalšieho rozvoja v koncerne
• Široký výber benefitov

1.200 EUR

Adresa

Jugoslávská 934/1
Praha - Vinohrady
0

Kontakt

COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka zahraničnej banky

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 04. 11. 2019 a vyprší 05. 12. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE