Pracovník/Pracovnice informačního oddělení

Lokalita

Univerzita Karlova - Rektorát (zaměstnavatel)

Typ nabídky

DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 18 dní

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Rektorát Univerzity Karlovy, UK Point - Informační, poradenské a sociální centrum přijme pracovníka/pracovnici na pozici Pracovník/Pracovnice informačního oddělení.
Jedná se o práci na poloviční úvazek DPČ v rozsahu 80h/měsíčně (směnný provoz).

Náplň práce:
• Zajištění a koordinace plynulého provozu informačních služeb na info-desku
• Každodenní práce s klienty, osobní vyřizování dotazů, obsluha telefonní informační linky UK, vyřizování e-mailových dotazů (třídění)
• Drobná administrativa
• Úzká spolupráce s ostatními útvary IPSC
• Rozvoj a zkvalitňování služeb a pracovních postupů
• Spolupráce na dalších akcích UK Pointu

Vhodné i pro: absolventy, aktivní seniory, osoby na rodičovské dovolené, ZTP

Požadavky

Požadavky:
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• Komunikační schopnosti na vysoké úrovni
• Srozumitelný písemný a ústní projev a aktivní znalost angličtiny (komunikace v angličtině na denní bázi)
• Ochota porozumět potřebám různých cílových skupin (zaměstnanci UK, vyučující a studenti, středoškoláci, odborná veřejnost, uchazeči o studium)
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
• Příjemné a vstřícné vystupování
• Pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
• Proaktivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: angličtina (pokročilá), ruština velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
• Práce ve vysoce prestižní instituci
• Příjemné pracovní prostřední v centru Prahy
• Zaměstnanecké benefity spojené s průkazem zaměstnance UK
• Možnost dalšího vzdělávání v rámci kurzů pro zaměstnance
• Možnost profesního rozvoje, podílení se na inovaci služeb a realizace vlastních nápadů
• Nástup ihned, případně dle domluvy