Trainee do týmu Data Mediation

Lokalita

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha-Chodov

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Jedinečná možnost vyzkoušet práci v zavedené nadnárodní firmě. Přidejte se jako trainee do našeho týmu pracujícího na Mediační službě pro celou skupinu Deutsche Telekom.

Náš tým kompletně vyvíjí procedury na zpracování velkého množství dat, vznikajících v našich i partnerských sítích. Účelem našeho software je úprava obdržených síťových dat do podoby, která je dále strojově zpracovatelná a jejich rozeslání dalším systémům odpovědným za fakturaci, vizualizaci dat atd. Náš vývoj probíhá v aplikaci Mediation Zone, a využíváme k němu programovací jazyk APL, který je dialektem Javy.
Co se u nás naučíte:

Naučíme vás metodiku SCRUM, kterou používáme k organizaci vývoje
Projdete si kompletní proces vývoje od návrhu, přes vývoj až po testování a provoz aplikace
Seznámíte se s virtualizací
Do všeho vás zasvětí Scrum Master našeho týmu

Požadavky

Koho hledáme:

Hledáme studenta/studentku VŠ, kterého zajímá, jak funguje zpracování dat u operátora a proces tvorby a doručování software. Na osobním setkání nás bude zajímat jestli:

Máte logické myšlení
Nedělá vám problém číst odbornou literaturu v angličtině
Znáte alespoň základy Linux OS
Máte znalosti, nějakého high-level programovacího jazyka(ideálně Java)

Zaměstnanecké výhody

Co vám nabízíme

Šanci pracovat jako interní zaměstnanec v mezinárodní firmě
Práci na poloviční úvazek po dobu 6 – 9 měsíců
Můžete se účastnit našich kurzů na T-Univerzitě a také firemních večírků a Teambuildingů
Počítač (pokud chcete, můžete použít i svůj) a tarif s neomezeným voláním a 20GB dat
Rádi vás podpoříme při psaní diplomové nebo bakalářské práce

Adresa

Kontakt

T-mobile