Big Data Trainee

Lokalita

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha-Chodov

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Pronikněte do světa Big Dat a naučte se pracovat s největším frameworkem pro tyto účely - Cloudera Hadoop.

U nás budete mít šanci vyzkoušet si, jaké to je pracovat na denní bázi s frameworkem Cloudera Hadoop 6, největším současným Big Data open source nástrojem. Jako trainee v našem Big Data týmu budete pracovat především na novinkách v oblasti Hadoopu (jakožto Proof of Concept), které by mohly pomoct pro optimalizaci současného systému pro zpracování velkého množství dat. Ten spravuje zkušený tým, který bude ochotný ti s čímkoliv poradit, se kterým budeš vše průběžně konzultovat a od kterého se hodně naučíš. Věci, které vyzkoumáš, prověříš a pro tým připravíš, poté pomůžeš i nasadit do produkce.

Čemu se budete věnovat

Seznámíte se s tím, jak se pracuje s Cloudera Hadoop
Zažijete Scrum přístup na vlastní kůži
Pomůžete nám zoptimalizovat proces zpracovávání miliónů souborů z různých datových zdrojů a díky vám tak kolegové z Deutsche Telekom budou mít potřebná data už do pár minut
Získáte obecný přehled v Big Data světě (Cloudera, Spark, Impala, HDFS, YARN, ...)

Požadavky

Koho hledáme

Student/ka VŠ, kterého/ou zajímá, jak fungují Big Data a Hadoop. Na osobním setkání nás bude zajímat, jestli:

vám nedělá problém číst odborné manuály v angličtině,
umíte pracovat s OS Linux,
zvládnete si naprogramovat základní věci v Pythonu.

Zaměstnanecké výhody

Co vám nabízíme

Získat opravdovou pracovní zkušenost ve velké firmě na 6-9 měsíců.

Týdně vám práce zabere cca 20 hodin (na DPČ). Přesnou docházku si ale pak domluvíme osobně tak, aby vyhovovala nám i vám
Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, abyste mohli sladit práci se školou
Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
Měsíční příspěvek 200 Kč na sportovní, kulturní, rekreační a vzdělávací aktivity
Slevy na služby a produkty našich partnerů. Slevy na masáže, hotely nebo třeba MultiSport kartu
Možnosti profesního i osobního rozvoje. Kurzy na T-Univerzitě, koučing, teambuildingy…

Adresa

Kontakt

T-mobile