Trainee analytik do týmu strategie fixní a mobilní sítě

Lokalita

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha-Chodov,

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Buďte u rozvoje sítí budoucnosti FTTH a 5G.

Náš tým připravuje strategii pro síť 5. generace, digitalizaci a budování moderních optických sítí. Díky ní chceme posílit pozici T-Mobilu v budování širokopásmových vysokorychlostních sítí FTTH a 5G.
Čemu se budete věnovat

Vaším hlavním úkolem bude aktivně sledovat trendy v oblasti širokopásmových mobilních sítí 5G, Wireless Access a pasivních optických sítí (XG-PON, NG-PON). Konkrétně vás čeká:

sestavovat technologické reporty a prezentace pro management
budete u implementace 5G sítě
pomůžete nám i s analýzou dat zákazníků a konkurence, jejich vizualizace, interpretace a predikce zákaznického chování
spolupráce s oddělením BigData na vývoji strategických modelů

Když budete chtít, dostanete možnost účastnit se schůzek s nejvyšším managementem firmy.

Požadavky

Koho hledáme

Studenta či studentku VŠ, kteří mají zájem o fixní a mobilní sítě. Na pohovoru nás bude například zajímat, zda:

ovládáte jazyky jako je Python a SQL
se orientujete v mobilních systémech 2G/3G/LTE
vám porozumění anglickým textům nedělá problémy
máte zkušenost s prací GIS systémy, tvorbou prezentací a tvorba reportů
uvítáme základní znalost platformy Hadoop a zkušenost s webovými protokoly
jste už slyšel/a o pasivních optických sítích, sítích 5G, internetu věcí, augmented reality

Zaměstnanecké výhody

Co vám nabízíme

Dostanete možnost se 6-12 měsíců, 20hodin/týdně, učit se od experta na strategický vývoj a architekturu mobilních a fixních sítí.

Sáhnete si na reálný provoz a budete u vzniku nových technologií.
Mentora, který vám bude při práci po ruce.
Dostanete zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat měsíčně.
Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, abyste mohli sladit práci se školou.
Měsíční příspěvek 200 Kč na sportovní, kulturní, rekreační a vzdělávací aktivity.
Možnosti profesního i osobního rozvoje od mentora. Kurzy na T-Univerzitě, koučing, teambuildingy.
Možnost další spolupráce po skončení Trainee programu.

Adresa

Kontakt

T-mobile