Machine Learning Expert - Cardiology

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 49 dní

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

BTL Medical technologies s.r.o.

Popis pozice

Vyvíjíme automatizovaný diagnostický nástroj pro kardiologii. Naším cílem je umožnit efektivnější a dostupnější diagnostiku kdekoliv na světě. Stavíme na dvacetileté zkušenosti z oboru a rádi bychom dokázali ještě více díky umělé inteligenci.
Vyvíjený nástroj bude analyzovat a třídit výstupy již existujícího semi-automatického systému pro interpretaci dlouhodobého EKG záznamu. Projekt je ve výzkumné fázi.

V čem je výzkumná fáze specifická:
● máme jasno v cílech projektu - víme, co chceme
● máme za sebou základní pokusy - víme, že to jde.
● zadání je otevřené a postupně se bude upřesňovat na základě získaných poznatků

Tým, kterého budeš součástí, bude mít na starosti:
● získávání dat z informačních systémů u našich zákazníků
● příprava a selekce dat pro vývoj klasifikátoru
● vývoj a validace vlastního klasifikátoru
● implementace klasifikátoru do aplikace

Požadavky

Očekáváme od Tebe:
● schopnost se učit a adaptovat
● hledání řešení jednotlivých požadavků projektu
● umět svůj nápad dotáhnout do konce
● zkušenost se strojovým učením, programováním nebo skriptováním
● ochotu podílet se na tvorbě dokumentace pro získání CE i FDA značky
● orientace v kardiologii je výhodou, ale důležitější je touha podstoupit nové výzvy.
● Zkušenost s vývojem a nasazením řešení využívajícího neuronové sítě do ostrého provozu
● Zkušenosti s využitím cloudových služeb pro vývoj výhodou
● Schopnost vést juniorní kolegy

Zaměstnanecké výhody

Co Ti můžeme nabídnout:
● Práci, která dává smysl
● Zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
● Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
● Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
● Práci v menším týmu
● Flexibilní pracovní dobu
● Podporu osobního rozvoje
● Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
● Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
● Spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

Adresa

Evropská 423/178 - Office centre Cube
Praha 6
0

Kontakt

Leona Lacová - lacoval@btlnet.com

Zobrazit detail této firmy