Vedoucí IT oddělení

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

CO VÁS U NÁS ČEKÁ A NEMINE?
- budete řídit a motivovat tým pracovníků IT v organizaci zaměřený na mezinárodní spolupráci voblasti vzdělávání;
- budete zavádět a adaptovat nové technologie a softwary do chodu organizace;
- vaši schopnost systémové koordinace procesů uplatníte při zajištění rozvoje IT v organizace na základě zpracované koncepce;
- budete zajišťovat, aby využívané IT vybavení bylo vorganizaci funkční a aktuální;
- schopnost samostatně se rozhodovat využijete nejen vrámci oddělení, ale i v rámci zapojení do různých pracovních skupin;

Požadavky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
- máte přehled o implementaci informačních technologií vprostředí státní správy;
- máte celkový přehled otrendech v oblasti IT pro veřejný sektor;
- máte zkušenosti sprovozema rozvojem SharePointu, Office 365;
- máte vysokoškolské vzdělání;
- ovládáte angličtinu minimálně na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR);
- pokročilá uživatelská znalost MS Office;
- umíte poradit méně pokročilým uživatelům a vést interní školení v oblasti IT;
- máte zkušenosti svedením a řízením týmu v oblasti IT;
- zvládnete práci na plný úvazek.

SČÍM U NÁS ZAZÁŘÍTE?
- oborem Vašeho vzdělání je oblast výpočetní techniky;
- IT je Váš koníček;
- průběžně se profesně vzděláváte;
- máte proklientský přístup;
- jste časově flexibilní.

Zaměstnanecké výhody

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- zázemí moderní státní organizace;
- zajímavou práci, která má smysl;
- platovou třídu 12 dle NV 341/2017 Sb. přílohy č.1, osobní ohodnocení a odměny;
- pracovní smlouvu;
- příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (náměstí Republiky);
- přátelský kolektiv a atmosféru;
- pružnou pracovní dobu;
- IT vybavení (notebook, mobil);
- kurzy dalšího vzdělávání (jazykové, odborné, soft skills atd.);
- 25 dnů dovolené;
- až 15 dnů home office ročně;
- 5 sick days ročně;
- stravenky;
- příspěvek na Multisport kartu nebo penzijní připojištění či životní pojištění;
TERMÍN NÁSTUPU: ihned, případně dle dohody.

ZAUJALI JSME VÁS? NAPIŠTE NÁM do 3. 10. 2019
NEZAPOMEŇTE UVÉST: název pozice a telefonní kontakt

Adresa

Kontakt

Dům zahraničních služeb