Datový analytik pro modely kreditních rizik – Junior/Senior

Lokalita

Budějovická 1518/13a, 140 00 Praha-Michle

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Česká spořitelna

Popis pozice

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Máte chuť:

prozkoumávat, analyzovat a spravovat data a databáze, datové toky a datové transformace
vytvářet monitoring nad daty
navrhovat nová řešení, spolupracovat s IT vývojáři
připravovat ad-hoc analýzy a interpretovat jejich výsledky
pracovat s daty, programovat (SQL, SAS, VBA, R, Python,...)
přinášet nové nápady

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

máte vysokoškolské vzdělání v oboru IT, matematiky, statistiky, ekonometrie, popř. jiném přírodním či technickém oboru
jste iniciativní, samostatný/á, precizní a zároveň týmový hráč
chcete se učit novým věcem
ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni

U seniorního kolegy/kolegyně oceníme:

znalost programování v některém jazyce (např. SAS, R, VBA)
zkušenosti v některé z oblastí řízení kreditních rizik

Zaměstnanecké výhody

U nás získáte:

zajímavou a zodpovědnou práci v jedné z největších finančních skupin v ČR
možnost rozvoje v rámci týmu díky široké agendě
místo v přátelském kolektivu matematiků, ekonomů a datových nadšenců
možnost sladit osobní život s kariérou
férové finanční ohodnocení

Dále se můžete těšit na širokou paletu benefitů, např.:

25 dní dovolené
5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie
Multisport kartu
zvýhodněné bankovní produkty
příspěvek na penzijní pojištění – až 25 000 Kč/rok
možnost využít členství v různých spolcích ČS - běžecký klub, ski team, bike team, golf club, yacht club a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
14000

Zobrazit detail této firmy