Specialista/tka reportingu/úvěrových rizik

Lokalita

Budějovická 1518/13a, 140 00 Praha-Michle

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Česká spořitelna

Popis pozice

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Máte chuť:

reportovat a analyzovat vývoj úvěrového portfolia
spolupracovat s dalšími interními útvary v bance
podílet se na zpracování podkladů pro regulátory
přispívat k řízení banky v oblasti úvěrových rizik
zapojit se do metodické oblasti a podpory při sledování rizika
komunikovat v angličtině s odborníky v centrále Erste Group

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

máte VŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo matematického směru
ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni (schopnost aktivní komunikace v rámci skupiny Erste)
se chcete naučit, jak se řídí úvěrová rizika velké banky
jste připravení naučit se (nebo již umíte) pracovat s daty (SQL dotazování, programování ve Visual Basicu)
můžete nabídnout zkušenost s prací v reportingu nebo controllingu (výhodou)

Zaměstnanecké výhody

U nás získáte:

inspirativní tým odborníků a prostředí podporující profesní růst
spolehlivé a stabilní pracovní prostředí
možnosti odborného rozvoje a vzdělávání šité na míru

Dále nabízíme širokou škálu benefitů, např.:

25 dní dovolené
5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
příspěvek 4.000 Kč na hlídání dítěte do věku 5 let
příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie
Multisport kartu
zvýhodněné bankovní produkty
příspěvek na penzijní pojištění – až 25 000 Kč/rok

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
14000

Zobrazit detail této firmy