IT - PHP/HTML programátor/ka

Lokalita

K Bílému vrchu 2978/5, Praha – Horní Počernice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Společnost Setos spol. s. r. o., www.setos.cz , je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992.

Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. V rámci velkoobchodních aktivit společnost dodává nejvýznamnějším retailovým a e-tailovým firmám a dalším obchodním partnerům v ČR a na Slovensku, přičemž obrat společnosti již několik let přesahuje 2 miliardy korun. Setos provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou SPACE (29 prodejen) a 6 oficiálních značkových prodejen SAMSUNG.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do přátelského týmu IT. Interní vývoj webových aplikací (help desk, soutěže apod.). Možnost zkráceného úvazku.

Co vás čeká?
programování v PHP + databáze MySQL a MS SQL (40 % práce)
kódování HTML + CSS3 (preprocesor Sass)+ javascript (jQuery) (40 % práce)
práce s Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe XD
verzování a deploy přes Git
základní administrace webových serverů
správa domén na FORPSI.cz
správa uživatelských účtů v AD
uživatelská podpora (interních uživatelů)

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?
znalost PHP
znalost jazyka T-SQL (MySQL, MSSQL)
znalost HTML
pasivní znalost angličtiny (terminologie v IT)
samostatnost a chuť učit se novým věcem
analytické myšlení
aktivní přístup, týmového ducha
spolehlivost

Zaměstnanecké výhody

Co vám můžeme nabídnout?
zajímavou pracovní příležitost s možností seberealizace a profesního růstu
flexibilní začátek/konec pracovní doby
možnost zkráceného úvazku
možnost práce při studiu, přizpůsobení času práce, částečná práce z domova
zázemí stabilní české společnosti SETOS spol. s r. o. s 25letou historií
zajímavou, různorodou práci v přátelském kolektivu týmu IT kolegů
podporu nadřízeného a kolegů
služební mobilní telefon a notebook
kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele
pravidelnou výuku angličtiny na pracovišti
výhodné volání i pro rodinné příslušníky
možnost nákupu firemních produktů za výhodnou cenu a na splátky bez navýšení
odborná vzdělávací školení
firemní akce

Adresa

Kontakt

Setos spol. s. r. o.