REFERENTA/REFERENTKU do odboru mezinárodních vztahů

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Organizování mezinárodních akcí
Organizování návštěv zahraničních delegací
Zajišťování zahraničních služebních cest
Zajišťování překladů a korektur překladů odborných materiálů
Zajišťování a aktualizace internetové a intranetové prezentace odboru a úřadu
Odborná spolupráce na mezinárodních projektech a koordinace činností souvisejících s těmito projekty
Zastupování NKÚ v zahraničí
Zpracování stanovisek k aktuálním otázkám a řešení záležitostí spadajících do působnosti odboru
Připomínkování předložených interních a externích dokumentů

Požadavky

VŠ vzdělání magisterské úrovně
Velmi dobrou znalost anglického jazyka (alespoň stupeň C1), znalost dalšího jazyka výhodou
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Znalost pravidel společenského jednání
Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost
Schopnost analytického myšlení
Pracovní a morální spolehlivost
Zkušenost s mezinárodními projekty výhodou

Zaměstnanecké výhody

zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 20. 9. 2019, na e-mail: kariera@nku.cz případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.