Výzkumný a vývojový pracovník

Lokalita

Neratovice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 22 dní

Obory
farmacie chemie
Zaměstnavatel

Cayman Pharma s.r.o.

Popis pozice

• vývoj složitých generických farmaceutických přípravků (API)
• vývoj chemických substancí pro farmaceutický a klinický výzkum
• vývoj separačních postupů
• zavádění, optimalizace a validace farmaceutických výrob
• návrh a implementace chemicko – technologických procesů
• spolupráce na výzkumně – vývojovém programu společnosti

Požadavky

• VŠ chemického zaměření (organická syntéza), Ph.D. v oboru výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka
• dobrá znalost práce na PC
• důslednost a zodpovědnost
• ochota se dále vzdělávat

Zaměstnanecké výhody

poukázky flexi pass, příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené, sick days, systém čtvrtletních odměn, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na stravování, penzijní příspěvek a placené první tři dny pracovní neschopnosti.

40000

Adresa

Práce 657
Neratovice
0

Zobrazit detail této firmy