Výzkumný a vývojový pracovník

Lokalita

Neratovice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
farmacie chemie
Zaměstnavatel

Cayman Pharma s.r.o.

Popis pozice

• vývoj složitých generických farmaceutických přípravků (API)
• vývoj chemických substancí pro farmaceutický a klinický výzkum
• vývoj separačních postupů
• zavádění, optimalizace a validace farmaceutických výrob
• návrh a implementace chemicko – technologických procesů
• spolupráce na výzkumně – vývojovém programu společnosti

Požadavky

• VŠ chemického zaměření (organická syntéza), Ph.D. v oboru výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka
• dobrá znalost práce na PC
• důslednost a zodpovědnost
• ochota se dále vzdělávat

Nástupní plat

40000

Další informace

poukázky flexi pass, příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené, sick days, systém čtvrtletních odměn, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na stravování, penzijní příspěvek a placené první tři dny pracovní neschopnosti.

Adresa

Práce 657
Neratovice
0

Zobrazit detail této firmy