Práce ve vědecké laboratoři

Oddělení membranového transportu Fyziologického ústavu AV...

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Zajímalo by vás, jak buňky regulují vnitrobuněčné pH? Proč je draslík pro buňky důležitý a sodík toxický? Jak transport iontů v buňkách probíhá na molekulové úrovni?

Oddělení membranového transportu Fyziologického ústavu AV ČR nabízí :

práci ve vědecké laboratoři, kde studujeme strukturu, funkci a regulační mechanismy transportérů kationtů alkalických kovů (Na+, K+) z nižších eukaryot (kvasinek) i lidské transportéry, jež jsou spojovány s řadou závažných onemocnění člověka.

Požadavky

Podrobnosti o pracovních podmínkách/studiu budou dohodnuty při osobním setkání. Případné spojení s vypracováním diplomové práce či pokračování v postgraduálním studiu jsou možné.

Zaměstnanecké výhody

Zájemci, zašlete, prosím, životopis e-mailem na: olga.zimmermannova@fgu.cas.cz