Technik/čka – laborant/ka do Oddělení biologických modelů

Lokalita

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. se sídlem v...

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Pracovní náplň:

Práce s tkáňovými kulturami, příprava roztoků, laboratorně technická podpora při molekulárně biologických experimentech, zajištění dekontaminace biologickéhop materiálu, zabezpečení objednávání chemikálií, spotřebního laboratorního materiálu. Administrace resp. kategorizace zamražených buněčných a bakteriálních kultur, vedení seznamů o spotřebním a chemickém materiálu.

Požadavky

SŠ vzdělání odpovídající pracovní náplni nebo VŠ vzdělání (titul Bc.),
praktické zkušenosti se základními metodami molekulární biologie a mikrobiologie,
praktické zkušenosti s prací s tkáňovými a buněčnými kulturami,
systematičnost, důslednost,
dobré organizační schopnosti,
schopnost samostatně řešit pracovní povinnosti.

Zaměstnanecké výhody

Uzávěrka přihlášek: 27.9.2019

Možnost nástupu: 15.10.2019

Pro podrobnější informace o nabízené pozici kontaktujte Mgr.Olgu Šebestovou Janouškovou, Ph.D., janouskova@imc.cas.cz