Koordinátor/ka výzkumného programu

Lokalita

Topolová 748, 250 67 Klecany

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

• management vědeckého týmu včetně organizace schůzí a time management vedoucího výzkumného programu včetně příslušné agendy
• vedení zápisů a dohledu nad plněním úkolů v týmu
• v systému MUZO: zadávání podkladů pro služební cesty, zadávání, evidence a vyřizování objednávek materiálů z grantových i prostředků NUDZ (průzkumy trhu a výběrová řízení na přístroje, komunikace s dodavateli), evidence přijatých faktur
• vyřizování administrativy, komunikace s ekonomickým, grantovým a personálním oddělením NUDZ
• koordinace shromažďování podkladů pro výroční a závěrečné zprávy a jejich zpracování
• sestavování podkladů a jejich překlady pro zadávací dokumentaci grantových projektů
• evidence publikační činnosti v databázi
• administrace webových stránek výzkumného programu
• organizace odborných setkání
• komunikace se zahraničními partnery
• hmotná odpovědnost – příjem a rozdělení stravenek
• evidence docházky

Požadavky

• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• znalost MS Office, Outlook
• anglický jazyk na úrovni B1-B2
• zkušenost s administrací evropských operačních programů bude výhodou
• zodpovědnost a spolehlivost
• samostatnost při řešení úkolů

Další informace

• příjemné a moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném a zdravotnickém ústavu
• práci v tvůrčím kolektivu
• flexibilní pracovní dobu
• možnost pracovat na zkrácený úvazek
• zaměstnanecké benefity

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu: nabor@nudz.cz. Do předmětu emailu prosím napište název pozice.