Brigáda/stáž na semestr na FF MU

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledá se stážista/stážistka na Zahraniční oddělení Filozofické fakulty MU

Hledáme šikovného studenta/studentku, který/á by rád/a nastoupil/a na stáž na Zahraniční oddělení FF MU na cca 15hod./týdně.

Hlavní náplní stáže bude pomoc s propagací programu Erasmus a výjezdů do zahraničí, evaluace výsledků ze zahraničních veletrhů, komunikace a pomoc se zahraničními přijíždějícími studenty, zpracování dat a administrativní práce na PC.

Požadavky

Požadujeme znalost anglického jazyka (B2-C1) a Microsoft office programů, obecnou orientaci ve struktuře MU, časovou flexibilitu a samostatnost. Absolvovaný výjezd do zahraničí na studijní/pracovní pobyt výhodou.

Zaměstnanecké výhody

Zájemci/kyně o stáž zasílejte prosím motivační dopis v anglickém jazyce do 31. 8. 2019 na email int@phil.muni.cz. Pohovor s vybranými kandidáty proběhne 4. 9. 2019, nástup ideálně 5. 9. 2019.