Architekt – bezpečnostní specialista ICT

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Nejvyšší kontrolní úřad hledá uchazeče o pozici Architekt – bezpečnostní specialista ICT do odboru informatiky.

Náplň práce:
• Vykonává roli architekta bezpečnosti a IT/ICT v souladu s Bezpečnostní dokumentací Úřadu
• Zpracovává nové koncepční podklady za oblast bezpečnosti IT/ICT do Bezpečnostní dokumentace Úřadu
• Vytváří metodické materiály za oblast bezpečnosti IT/ICT
• Podílí se na vytváření strategických plánů v oblasti bezpečnosti a IT/ICT
• Sleduje platnou a připravovanou legislativu v oblasti bezpečnosti a IT/ICT
• Podílí se na implementaci změn zákonů, vyhlášek, metodických pokynů NÚKIB a dalších závazných dokumentů do Bezpečnostní dokumentace Úřadu
• Podílí se na definování architektonických požadavků při přípravě projektů IT/ICT
• Vyhodnocuje implementované technologie a soulad se stanovenými plány
• Vyhodnocuje bezpečnostní hrozby

Požadavky

Požadujeme:
• VŠ vzdělání magisterského stupně (technické zaměření výhodou) i studující
• Znalost zákona č. 181/2014 o kybernetické bezpečnosti
• Velmi dobrý přehled v oblasti IS/ICT
• Komunikativní osobnost
• Samostatnou a zodpovědnou osobnost
• Schopnost aktivně budovat svoji odbornost a rozvíjet i další znalosti a dovednosti

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
• průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
• plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
• vhodné i pro OZP
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Možný nástup: dohodou
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 31. 8. 2019 na e-mail, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7.
V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.