Referent/ka projektového úseku

Lokalita

Biologické centrum AV ČR

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Biologické centrum AV ČR přijme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici: Referent Projektového úseku.

Náplň práce:
Příprava podkladů pro monitorovací zprávy
Administrativní podpora úseku
Komunikace se zaměstnanci ostatních pracovišť

Požadavky

SŠ vzdělání
Znalost anglického jazyka (min. úroveň A2)
Znalost MS Office - Word, Excel
Pečlivost, spolehlivost, týmová spolupráce

Zaměstnanecké výhody

Zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci s mezinárodním významem
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Závodní stravování + další benefity ze sociálního fondu
5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
Možnost kurzů angličtiny přímo na pracovišti
Teambuildingové akce

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 15. 8. 2019.