Odborný pracovník do oddělení Bioaktivních polymerů

Lokalita

Heyrovského náměstí 1888/2

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Řešení výzkumných úkolů v oblastech polymerní a organické syntézy a fyzikálně-chemické charakterizace se zaměřením na přípravu polymerních a hybridních nano- a mikročástic pro biologické aplikace.

Požadavky

VŠ vzdělání v chemických oborech, přednostně makromolekulární chemie, organická chemie, aktivní znalost anglického jazyka (porozumění protokolům, komunikace), uživatelská znalost práce s PC (MS Office), zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, výhodou je znalost polymerních technik a organicko-chemických postupů v oblasti koloidní chemie, organické syntézy a instrumentálních a materiálovách analytických metod (UV-VIS, GPC, HPLC, SEM. TEM, atd.), praxe v oboru je vítána.

Zaměstnanecké výhody

zajímavou práci v mladém a dynamickém vědeckém týmu v moderně vybavených laboratořích v centru BIOCEV ve Vestci u Prahy,
odpovídající mzdové ohodnocení,
5 týdnů dovolené,
příspěvek na stravování,
dětskou skupinu (2-5 let),
možnost úpravy úvazku,
dotované jazykové kurzy.

Nástup : od 1.9.2019 (nebo dohodou)
Uzávěrka přihlášek : 31.7.2019

Váš strukturovaný životopis s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici zasílejte na e-mail: fencl@umch.cz (personální oddělení tel. 296 809 385).

Adresa

Kontakt

Ústav makromolekulární chemie AV ČR