TEST AUTOMATION ENGINEER - studentská stáž

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Stáž se zaměřuje na manuální i automatizované funkční testování, zátěžové testování a integrační testování.
U klienta z oboru farmacie budete realizovat projekty na poli marketingu, cloudu, real time i batch technologií, automatizace a robotizace.
Naučíte se provádět automatizované testování v Robot Framework/Selenium nebo Tosca a vytvářet testovací scénáře.

Požadavky

Máte zkušenosti s automatizovaným testováním?
Ovládáte například JavaScript, Node JS, Javu nebo Python?

Zaměstnanecké výhody

Naučíte se spoustu nového z oblasti testování software na mezinárodním projektu ve farmaceutickém průmyslu.
Budete se rozvíjet v oblasti Agile metodologie.
Otevřou se Vám možnosti dalšího profesního i osobního růstu.

Toto není úplný popis pracovní pozice. Více informací o pozici získáte na www.accenture.cz/careers.

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy