MANAGEMENT CONSULTING ANALYST

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Budete pracovat formou projektu přímo na pracovišti klienta v týmu kolegů a specialistů od klienta.
Aktivně se budete podílet na plánování a rozvoji strategie se zaměřením na optimalizaci firemních procesů a zapojení nových technologií.
Vaším cílem bude vyřešit klientovo zadání nebo problém pomocí nových technologií a aplikací inovativních postupů.

Požadavky

Máte dobré komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování, výbornou znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny.
Jste ochotni cestovat v rámci projektů a máte dokončený univerzitní titul (minimálně Bc.).
Máte dobré analytické myšlení, umíte pracovat v týmu, jste kreativní a orientujete se na klienta.

Zaměstnanecké výhody

Zajímavé a různorodé projekty pro klienty v ČR i v zahraničí.
Nadstandardní tréninkový program a velmi dobré platové ohodnocení.
Start kariéry v mezinárodní poradenské a technologické firmě.

Toto není úplný popis pracovní pozice. Více informací o pozici získáte na www.accenture.cz/careers.

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy