CONSULTING INTERNSHIP

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Budete pracovat na rozmanitých činnostech spojených s podporou projektového manažera projektového týmu.
Součástí Vaší práce bude příprava podkladů, prezentací a projektový reporting.
Také budete mít na starost onboarding nových členů projektového týmu.

Požadavky

Máte dobré komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování, výbornou znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny.
Ideálně jste studentka/student ekonomického nebo IT oboru. Můžete pracovat alespoň 20 hodin týdně.
Máte dobré analytické myšlení, umíte pracovat v týmu, jste kreativní a orientujete se na klienta.

Zaměstnanecké výhody

Flexibilní pracovní doba po dohodě s projektovým manažerem, zajímavé finanční ohodnocení.
Budete v bezprostřední blízkosti práci projektového manažera a řízení velkého projektu.
Získáte výborný start kariéry v consultingové firmě s možností dalšího uplatnění.

Toto není úplný popis pracovní pozice. Více informací o pozici získáte na www.accenture.cz/careers.

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy