TECHNOLOGY ANALYST JUNIOR

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Jaká bude tvoje budoucí role?
Aktivně se podílet na rozvoji technologického řešení, kterým může být např. CRM systém, mobilní či webové aplikace, datový sklad a další.
Vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb.
Definovat požadavky uživatelů daného systému, testovat ho a dále jej rozvíjet. Být spojkou mezi lidmi z businessu a IT odborníky.

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně.
Plynulou znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost angličtiny, nadšení pro týmovou práci, schopnost dotahovat věci do konce.
Analytické myšlení a schopnost strategického plánování, zájem o informační systémy, nové technologie a aplikace.

Zaměstnanecké výhody

Pracovní příležitost v mezinárodní firmě s možností růst a vidět výsledky svojí práce.
Nadstandardní tréninkový program a dobré platové ohodnocení.
Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí.

Toto není úplný popis pracovní pozice. Více informací o pozici získáte na www.accenture.cz/careers.

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy