INTEGRAČNÍ SPECIALISTA/KA

Lokalita

Orlická 4, Praha 3

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáme kolegy do týmu, který tvoří nový informační systém. Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří se nebojí experimentovat, rádi se učí nové věci a hledají netradiční cesty k realizaci zadání. Nabízíme příležitost vyzkoušet si integrace opravdu ve velkém měřítku, přes naše systémy prochází data o 6 milionech klientů a máme desítky tisíc komunikačních partnerů.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:
- seznámení se stávající platformou integrací, standardy a architekturou
- implementace tradičních integrací v prostředí Oracle SOA Suite
- příprava prototypů pro hybridní integrační scénáře (využíváme public cloud Azure)
- objevování, testování a ověřování nových technologií a přístupů k integraci jako např. API gateway (Kong, Tyk),
Stream processing platforem (Apache Kafka) apod.
- návrh a dokumentace standardů a doporučených postupů pro integraci
- spolupráce s interními i externími vývojovými týmy, spolupráce s kolegy z provozu
- účast na vývojových projektech v roli mentora pro integrace

Požadavky

KOHO HLEDÁME A CO BY MĚL NOVÝ KOLEGA UMĚT:
- hledáme týmového hráče, který má energii věci opravdu měnit
- preferujeme aktivní znalost angličtiny - komunikace s odborníky ze zahraničí je možná, dobrá pasivní znalost Aj je nutná
- zkušenosti s programováním, hlavně SQL
- praxe v IT alespoň 3 roky
- přivítáme, pokud máte zkušenosti či znalosti následujících technologií – Git (Gitlab), XML, Oracle PL/SQL, Oracle SOA Suite, webové služby (REST, SOAP), OpenAPI (Swagger), messaging (JMS, AQ), znalost linuxu na uživatelské úrovni, skriptovací jazyky (Python, Bash)

Zaměstnanecké výhody

CO NABÍZÍME?
- spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
- za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
- 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
- další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
- služební notebook a telefon
- odborný rozvoj a vzdělávání
- učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
- adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

Zaujala Vás tato pozice?
Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte Vaší motivaci - proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás na e-mail eva.sosta@vzp.cz. Další volné pozice najdete na: www.zdravakariera.cz .

Adresa

Kontakt

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR