Asistent/ka ředitele

Lokalita

Flemingovo náměstí 542/2, Praha 6 (docházková vzdálenost...

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

administrativní podpora ředitele ústavu
práce s daty, intranetem a interními systémy ÚOCHB, zodpovědnost za aktuálnost dat
evidence smluv a dokumentů a jejich distribuce odpovědným vedoucím
obsluha veřejných datových aplikací (včetně registru smluv)
korespondence – práce s datovou schránkou
archivace dat
organizace kalendáře ředitele, správa ředitelské zasedací místnosti
zastupitelnost v administrativních povinnostech sekretariátu
pomoc při organizaci zahraničních návštěv a delegací
příprava výročních zpráv
pomoc s dvojjazyčnou přípravou vnitřních předpisů a jiných dokumentů
účast na poradách vedení a vedoucích skupin
pomoc s přípravou prezentací v PowerPointu dle zadání ředitele
příprava zápisů z porady vedení
podpora a asistence vedoucím vědeckých skupin
ad hoc pomoc s administrativou zahraničních návštěv a delegací
komunikace s AV ČR
asistence a příprava reportů
asistence při vyřizování dotazů a požadavků

Požadavky

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
předchozí praxe na administrativní pozici výhodou
anglický jazyk slovem i písmem (minimálně B2, ideálně C1)
pokročilá znalost MS Word, MS Excel a MS PowerPoint
reprezentativní vystupování, profesionální přístup, orientace na detail, výborné komunikační dovednosti, umění jednat s lidmi

Zaměstnanecké výhody

práce v mezinárodním prostředí prestižního vědeckého ústavu
5 týdnů dovolené
3 dny zdravotního volna (sick days)
výkonnostní bonusy
dotované stravování včetně elektronických stravenek Sodexo
další benefity zaměstnavatele (možnost využití pro sportovní/kulturní akce, penzijní připojištění, nebo MultiSport karta)

Adresa

Kontakt

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR