Specialista informačních a komunikačních technologií

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáš stabilní a zajímavou práci v prestižní státní organizaci? V Centru pro regionální rozvoj České republiky budeš v centru dění!
Hledáme specialistu informačních systémů a technologií pro pražskou centrálu do služebního poměru na pozici odborný rada.

Co budeš u nás dělat?
Budeš se starat o počítače našich zaměstnanců – od nastavení a konfigurace až po řešení jejich problémů s IT technikou po celé republice vzdáleným přístupem.
Budeš se podílet na výběrových řízeních pro nákup HW i SW.
Budeš se podílet na návrhu plánu rozvoje naší organizace v oblasti IT.

Co se u nás naučíš?
Naučíme tě pracovat s operačním systémem Windows na pokročilé úrovni.
Zasvětíme tě do tajů sítě velké organizace (aktuálně máme přes 550 zaměstnanců).
Naučíme tě základy práce v Active Directory - vytváření, mazání, správa uživatelů a skupin.

Požadavky

>Co od tebe budeme chtít?
VŠ v magisterském studijním programu, nejlépe technicko-ekonomického směru.
Základy uživatelské práce s Windows 10, Microsoft Word a Excel.
Základní znalosti počítačových sítí a jejich bezpečnostních pravidel.
Řidičský průkaz skupiny B. Možnost nástupu v červenci 2019

Zaměstnanecké výhody

Co za to nabízíme?
Stabilní zaměstnání s širokou možností profesního a osobního rozvoje, pružnou služební dobu,
5 týdnů dovolené a další dny volna,stravenky jazykové kurzy a další benefity,
moderní pracovní prostředí v Praze 3 s vlastním parkovištěm,
zajímavé finanční ohodnocení dle pracovních výkonů, 2 x ročně odměny.

Další informace k náplni práce a způsobu přihlášení do výběrového řízení nalezneš zde:
www.crr.cz
Termín pro podání žádostí: do 6. 6. 2019

Případné dotazy Ti rádi zodpovíme na tel. 225 855 255 nebo nám napiš na e-mailovou adresu a můžeme si domluvit schůzku pro získání více informací.

Adresa

Kontakt

Centrum pro regionální rozvoj České republiky