Pracovní příležitost pro 2 laboranty/laborantky

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ústav přístrojové techniky AV ČR hledá 2 laboranty/laborantky do společného projektu s Kriminalistickým ústavem PČR na spolupráci v rámci Programu bezpečnostního výzkumu ČR. Vhodné pro kombinaci se studiem nebo částečným úvazkem.

Náplň práce:
- Záznam a zpracování holografických difrakčních struktur
- Vakuové naprašování tenkých vrstev
- Rozličné metody povrchového kopírování mikro- a nano- struktur
- Další analýza vzorků především optickými metodami
- Počítá se s postupným zaškolením, náplň práce nemusí nutně obsahovat všechny body.

Požadavky

Požadujeme:
- Vzdělání (probíhající) nebo přehledová znalost v některých oblastech: optika, optoelektronika, laserová technika, tenké vrstvy, nanomateriály, fotocitlivá média a související materiály
- Základní znalosti a zásady práce v laboratoři, s laserovými zdroji a s PC

Zaměstnanecké výhody

Pracovní podmínky:
- Místo výkonu činnosti – Praha
- Pracoviště v blízkosti hromadné dopravy (stanice Hradčanská)
- Zaměstnání formou DPČ
- Hodinová mzdová sazba 200,- Kč/hod, 80h měsíčně
- Flexibilní pracovní doba, dle dohody

Další informace:
- Nástup nejdříve od 1. 7. 2019
V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu: uzc.sdt.hologram@pcr.cz Dotazy a žádosti o doplňující informace můžete zaslat tamtéž.