Specialist/ka transferu technologií

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie fyzika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Co Vás čeká:
Průzkum trhu v oblasti využití laserových technologií a souvisejících aplikací
Identifikace vhodných laserových technologií a souvisejících aplikací pro technologický transfer a komercializaci duševního vlastnictví
Komunikace s vědeckými a technickými podpůrnými pracovníky při přípravě/ realizaci společných projektů, poskytování služeb a zpřístupnění VaV infrastruktury
Správa CRM systému
Spolupráce s PR týmem při zajištování marketingových a propagačních akcí

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:
Už víte, jak na průzkum trhu, přípravu analýz a studií
Myslí Vám to analyticky
Hladce přepnete do angličtiny s obchodními partnery i kolegy
Je samozřejmostí samostatnost a zodpovědnost a zároveň jste týmový hráč
Zkušenosti z laserového průmyslu, příp. jiného souvisejícího průmyslového oboru jsou výhodou

Zaměstnanecké výhody

A co nabízíme my?
Příležitost pracovat v unikátním vědeckém centru
Setkávání se s nejzajímavějšími lidmi z oboru
Odborné vzdělávání
Férového šéfa
5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody

Za tým HiLASE se těšíme na Vaše životopisy, nezapomeňte přiložit motivační dopis a poslat na joinus@hilase.cz.

Prosím uvádějte vždy následující text společně s Vaším e-mailem/dopisem, abychom mohli pracovat s Vámi zaslanými údaji: Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané FZÚ AV ČR, v.v.i. se sídlem Na Slovance 2, 182 21 Praha 8 byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání.

Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvolat.

Adresa

Kontakt

HiLASE