Prototypování, výzkum a vývoj v C++

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Locksley.CZ s.r.o.

Popis pozice

Inovujeme mechanické zámky . Vyvíjíme kombinatorické algoritmy, aby tato 3000 let stará technologie byla konkurenceschopná dalších 1000 let s přispěním AI.

Locksley je start-up vyrůstající z ČVUT, který navazuje na sedm let výzkumu oceněného cenou Wernera von Siemense. Udržujeme vazby na akademický svět a se založením jsme podepsali dlouhodobý kontrakt se silným globálním zákazníkem.

Budujeme malý akceschopný tým, ve kterém spolurozhoduje každý člen, kde se navzájem známe, kde funguje otevřená komunikace a kde můžeme respektovat individuální potřeby. Nabízíme kromě klasické kanceláře na zastávce metra Karlovo náměstí i možnost remote práce z domova a nebráníme se částečným pracovním úvazkům . Jsme tým, který má rád svoji práci, a proto ví, kdy v pátek večer včas zamknout kancelář. S výsledky naší práce budete mít přímý vliv na způsob realizace projektů po celém světě řízených naším zákazníkem.

Koho bychom mezi sebou rádi uvítali
Hledáme programátora/-ku C++, který by se stal součástí týmu budujícího spolehlivou, škálovatelnou serverovou aplikaci. S námi se můžete podílet na návrhu architektury systémů, vytvářet prototypy a implementovat výsledná řešení. Důraz klademe na automatizované testování a ladění výkonu našich algoritmů. Pokud se nelekáte NP-úplných úloh, slibujeme, že vaše znalosti algoritmizace nebudou reznout.

Požadavky

Co byste měl/-a umět nebo mít
● Občan EU
● Očekáváme alespoň dva roky praxe s jazykem C++.
● Mít pasivní znalost angličtiny a kvůli dokumentaci i aktivní znalost psanou.
● Samostatnost i umění spolupráce.
● Uvítáme výmluvnou praxi.

Výhodou jsou zkušenosti s
● principy SOLID a návrhovými vzory,
● standardy C++ 2011 / 2014,
● TDD, DevOps nástroji (GitLab/GItHub, CI/CD) a Linuxem,
● matematickým modelování, lineárním a kvadratickým programováním (LP, ILP, QLP, QILP), nebo řešením úloh splnitelnosti výrokových formulí (SAT).

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme vám
● inovativní práci, která vás nebude nudit,
● 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu,
● 1 týden na vzdělávání dle vlastního uvážení,
● ergonomicky zařízená kancelář,
● notebook pro práci z domova, hrazení telefonních poplatků
● preferujeme HPP, umíme i práci na IČO, částečný úvazek
● ocenění odpovídající expertýze, prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky,
● nákup HW i SW podle individuálních potřeb.

Adresa

Na Moráni 3
Praha
0

Zobrazit detail této firmy