Laboratorní technik nebo technička

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

V rámci této pozice vás čeká široké spektrum zajímavých činností, zejména:
- Analýza geneticky modifikovaných zvířecích modelů pomocí různých genotypizačních strategií
- doplňkově příprava a produkce zvířat (myš, potkan) mikroinjekčními technikami nebo elektroporací
- běžné laboratorní práce (příprava kultivačních médií a roztoků, buněčné kultury, běžná údržba užívaných přístrojů)
- práce sdatabázovým systémem PyRAT – vedení chovů myší a potkanů
- výpomoc s administrativními úkony (objednávkylaboratorního materiálu aobdobné činnosti)

Požadavky

Nejvhodnější kandidát nebo kandidátka:
- má vhodné vzdělání v oblasti biologie, biochemie či obdobné, ideálně bakalářské
- má komunikativní znalost anglického jazyka a schopnost pracovat s anglicky mluvícími kolegy a kolegyněmi a anglickýmiprotokoly a manuály

Zkušenosti s prací v biologické nebo genetické laboratoři jsou výhodou, stejně tak jako předchozí studijní či pracovní pobyt v zahraničí anebo platné osvědčení pro práci s laboratorními zvířaty. Pozice je však vhodná i pro absolovent(k)y. Práce zahrnuje přímý kontakt laboratorními zvířaty, je tedy nezbytné, aby uchazeči či uchazečky byli nejen ochotni se zvířaty pracovat, ale byli i pro tuto práci zdravotně způsobilí a zároveň nechovali hlodavce jako domácí mazlíčky.

Zaměstnanecké výhody

České centrum fenogenomiky ješpičkové mezinárodní vědecké pracoviště, zabývající se všemi aspekty molekulární genetiky laboratorních hlodavců, získáte tedy u nás:
- unikátní zkušenosti oblasti genetiky a transgenních technologií
- příležitost pro kariérní rozvoj v této oblasti včetně možné účasti na odborných kursech v zahraničí
- spektrum standardních benefitů nabízených ÚMG (pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové kursy, příspěvek na sport/kulturu/pojištění a další)
První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok smožností následného prodloužení. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce je v budově CCP v kampusu BIOCEV ve Vestci.

Máte-li kpozici dotazy se můžete obracet na paní Janu Kopkanovou telefon (+420) 325 843 256.