TEST ANALYTIK JUNIOR

Lokalita

Praha 3

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Rádi odhalujete chyby a máte dobrý pocit, když vše sedí, tak jak má? Pokud se právě porozhlížíte po nové pracovní výzvě v oblasti testování, rádi bychom vám představili pracovní pozici na interním projektu společnosti Unicorn.

Tým, který rozšiřujeme, má na starosti ověřování kvality výstupů daného projektu v agilní vývojové metodice. K zajištění kvality využívá převším automatizované funkční testy. Testy nejen provádí, ale také navrhuje, vyhodnocuje výsledky a připravuje statistiky.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
Připravovat a spouštět automatizované testy Rest API.
Připravovat high-level a low-level testovací scénáře dle dokumentace.
Provádět manuální funkční testy dle předem připravených testovacích scénářů - REST API/UI/Ruby API.
Připravovat testovací data.
Zaznamenávat chyby z testování.
Vyhodnocovat výsledky testování, připravovat reporty.

Požadavky

analytické myšlení
zkušenost s testováním Rest API
zkušenost s voláním služeb a tvořením automatizovaných testů přes Postman nebo SoapUI
zkušenost se psaním testovacích scénářů
chuť kontinuálně se rozvíjet v oblasti testování a nadále se učit

Výhodou je pokud:
máte zkušenosti s automatickými testy UI (např. Selenium, Watir, Jest)
máte povědomí o webových technologiích (HTML, JavaScript, CSS, Bootstrap)
jste se setkal/a i s programováním (NodeJS, OOP, REST API)
máte zkušenost s výkonnostním testováním

Zaměstnanecké výhody

Spolupráci s úspěšnou českou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti IT.
Flexibilní pracovní dobu, kterou si budete moct přizpůsobit svým potřebám.
Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, a proto klademe velký důraz na jejich osobní i pracovní rozvoj. Máme propracovaný systém školení a vzdělávání.
Mezi benefity patří jeden týden volna navíc, volnočasové aktivity s multisport kartou, možnost využití apartmánů u moře nebo chaty na horách pro soukromé účely, výhodné tarify na volání pro Vás, Vaši rodinu či přátelé, penzijní připojištění a mnoho dalšího.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy