IT AKADEMIE - vývoj embedded systémů

Lokalita

Holešovice, Praha 7

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Máš zájem o práci v IT a říkáš si, kde získat potřebné zkušenosti? Máš dostatek teoretických znalostí a nyní už jen hledáš, jak je správně využít v praxi? Už tě nebaví neplacené stáže? Máme pro tebe řešení!

Již brzy odstartuje pětitýdenní intenzivní vzdělávací program, díky kterému získáš nebo prohloubíš své vědomosti ve vývoji embedded systémů. Nech se vyškolit od našich IT specialistů! Finanční ohodnocení už je jen příjemným zpestřením.

*Formou intenzivní výuky ti předáme co nejvíce informací, výuka probíhá ve skupině 8-10 studentů.
*Učit se budeš od nejlepších IT specialistů, kteří mají rozhodně co předávat.
*Budeš vyvíjet konkrétní řešení, které bude využito na reálném projektu.
*Po úspěšném absolvování se zapojíš do týmu ve vývojovém centru pro železniční automatizaci.

Požadavky

*Ovládáš alespoň základní znalost programování nebo skriptování.
*Jsi absolventem VŠ technického oboru minimálně bakalářského stupně.
*Máš zájem o moderní technologie i ve svém volném čase.
*Nechybí ti chuť na sobě pracovat, zlepšovat se.
*Nedělá ti problém domluvit se s kolegy anglicky.

Zaměstnanecké výhody

*Naučíš se vyvíjet v C/C++ systémy, které umí řídit chytré domy, železniční závory nebo i autopilota v letadle.
*Zdokonalíš nejen svoji čistotu kódu, ale naučíš se ho psát i bezpečnější.
*Dostaneš šanci být součástí jedné z největších technologicích firem na světě.
*Dlouhodobou spolupráci a spoustu benefitů, které si skutečně užiješ.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy