IT AKADEMIE - ANALÝZA

Lokalita

Classic 7, Jankovcova 49/1037, 170 00 Praha 7

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Baví tě svět informačních technologií, máš analytické myšlení a chceš se prosadit na reálném projektu? Neváhej a přihlas se do naší akademie pro budoucí analytiky.

Získáš jedinečnou možnost podílet se na návrhu software pod hlavičkou největší české IT společnosti, která poskytuje klíčové informační systémy klientům v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, geoinformačních systémů a utilit a výroby a obchodu.

JAK BUDE AKADEMIE PROBÍHAT?
V rámci 3 týdnů si prohloubíš znalosti nezbytné pro tvorbu moderních informačních systémů. Žádná nudná teorie, vše si vyzkoušíš v praxi.
Zaručujeme ti individuální přístup, výuka probíhá ve skupině 8-10 studentů, 8 hodin denně, 5 dní v týdnu.
Po akademii se připojíš do jednoho z našich týmů, které pracují na zajímavých a různorodých projektech.

Požadavky

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
Práci se můžeš věnovat minimálně 32hodin týdně.
Snahu se posouvat a zlepšovat v IT oblasti, hledáme někoho s tahem na branku.
Nutná je základní znalost UML, analytické a logické myšlení, komunikativnost.
Smysl pro pořádek a pečlivost ti nechybí.

Zaměstnanecké výhody

Osvojíš si základní návyky a dovednosti spojené s návrhem softwaru.
Získáš know-how, které ti umožní vstup do světa IT.
Čeká tě profesní, technologický i osobnostní růst.
Učit se budeš od seniorních IT specialistů.
Čekají tě benefity, které si užiješ (MultiSport karta, týden volna navíc, sportovní a kulturní akce, možnost využití firemních apartmánů u moře a chaty na horách)

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy