ASISTENT/ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDŘE FYZIKY

Lokalita

Technická univerzita v Liberci

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 20 dní

Obory
fyzika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozici akademického pracovníka: ASISTENT/ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDŘE FYZIKY

- vzdělávací činnost –výuka vseminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních
- řešení výzkumných experimentálních nebo teoretických úkolů v oblasti aplikované fyziky
- sebevzdělávací a publikační aktivity

Požadavky

>- dobré znalosti ve fyzice nebo v příbuzných technických oborech
- zájem o výzkumnou práci v aplikované fyzice
-zájem o výuku fyziky
- schopnost týmové práce

Zaměstnanecké výhody

- práci na výzkumných projektech
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
- pružnou pracovní dobu
- možnost hlídání dětí už od 6 měsíců (dětský koutek, mateřská školka)
- jazykové kurzy
- závodní stravování
- možnost ubytování na zaměstnanecké ubytovně

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty:
a)stručný životopis
b)stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti
c)doklady o ukončeném vzdělání příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště
d) seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení. Přihlášku do výběrového řízení včetně výše uvedených dokumentů doručte nejpozději dne 15. 6. 2019 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy:
Personální oddělení
Studentská 1402/2
461 17 Liberec 1