TECHNIK DO ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ANALÝZY NANOSTRUKTUR

Lokalita

Technická univerzita v Liberci

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ředitel Ústavu pro Nanomateriály, pokročilé technologie a inovace, Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na místo:
Technický pracovník pro servisní měření elektronové mikroskopie do Oddělení přípravy a analýzy nanostruktur.

 Úvazek 100%, případně dle dohody.
 Pracovní smlouva bude uzavřena na 2 roky, případně dle dohody (max. 3 roky, s možností prodloužení v návaznosti na dosažené výsledky a vnitřní předpisy TUL.

Požadavky

> Odbornost v oblasti rastrovací elektronové mikroskopie (SEM).
 Zkušenosti se servisním měřením SEM výhodou.
 Smysl pro zodpovědnost a týmovou práci.
 Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, nekonfliktnost.
 Ukončené magisterské studium v oboru chemie, fyziky nebo materiálů.
 Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: Červen 2019, případně dle dohody.

 zajímavá, různorodá a zodpovědná práce
 6 týdnů dovolené (30 dnů)
 pružná pracovní doba
 závodní stravování
 univerzitní mateřská školka
 dětský koutek pro děti batolecího věku
 možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
 příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
 jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty:
a) stručný životopis
b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti
c) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech
Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Přihlášku do výběrového řízení včetně výše uvedených dokumentů doručte nejpozději do 15.05.2019 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy:
Personální oddělení
Studentská 2
461 17 Liberec 1