TECHNIK DO ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ANALÝZY NANOSTRUKTUR

Lokalita

Technická univerzita v Liberci

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ředitel Ústavu pro Nanomateriály, pokročilé technologie a inovace, Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na místo: Technický pracovník pro servisní měření elektronové mikroskopie do Oddělení přípravy a analýzy nanostruktur.

 Úvazek 100%, případně dle dohody.  Pracovní smlouva bude uzavřena na 2 roky, případně dle dohody (max. 3 roky, s možností prodloužení v návaznosti na dosažené výsledky a vnitřní předpisy TUL.

Požadavky

 Odbornost v oblasti rastrovací elektronové mikroskopie (SEM).  Zkušenosti se servisním měřením SEM výhodou.  Smysl pro zodpovědnost a týmovou práci.  Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, nekonfliktnost.  Ukončené magisterské studium v oboru chemie, fyziky nebo materiálů.  Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Další informace

Termín nástupu: Červen 2019, případně dle dohody.

 zajímavá, různorodá a zodpovědná práce  6 týdnů dovolené (30 dnů)  pružná pracovní doba  závodní stravování  univerzitní mateřská školka  dětský koutek pro děti batolecího věku  možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně  příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění  jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty: a) stručný životopis b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti c) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Přihlášku do výběrového řízení včetně výše uvedených dokumentů doručte nejpozději do 15.05.2019 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy: Technická univerzita v Liberci Personální oddělení Studentská 2 461 17 Liberec 1

AdresaLike Tweet Share
Nabídka vložena 08. 05. 2019 a vyprší 15. 05. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

CRYTUR spol.s.r.o.

Produktový technolog

Turnov

Platnost do neuvedeno

CRYTUR spol.s.r.o.

Konstruktér

Turnov

Platnost do neuvedeno

Vývojový pracovník - fyzik

Liberecký

Platnost do neuvedeno

PRECIOSA, a.s.

Trainee program v PRECIOSE

Liberecký

Platnost do neuvedeno

Technolog přesné optiky

Turnov

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist