Consulting summer intership

Lokalita

Praha

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Chceš zdokonalit svoje konzultantské zkušenosti v rámci letní stáže v Accenture? Vytvoř marketingovou strategii, přispěj se zavedením a nastavením CRM systému nebo se zapoj do projektu s nastavením řízení změn v organizaci. Přihlas se k nám do Accenture na letní stáž v consultingu.

Accenture Pro Bono Consulting (PBC) je příležitost pro univerzitní studenty, kteří se chtějí naučit něco nového, vyzkoušet si práci v consultingu a zároveň přispět na dobrou věc. Accenture PBC je program, který spojuje:

Studenty
Konzultanty z Accenture
Neziskové organizace

Tvůj program na letní prázdniny.
Během tohoto léta můžeš rozvinout svoje konzultantské dovednosti, nabrat nové zkušenosti, získat školení od konzultantů a pomoci neziskové organizaci. Prostřednictvím Accenture PBC se studenti stávají konzultanty na skutečném (pro bono) consulting projektu a pomáhají vybrané neziskovce.

PBC je letní dobrovolnický program v consultingu v rozsahu 10–15 hodin týdně. Začínáme v půlce června 2019 a projekty odevzdáváme v půlce září 2019. Pokud nebudeš úplně celé léto v Praze, tak se nic neděje. Jde o výsledky, nikoli o čas strávený u počítače. Těm, kterým PBC půjde dobře od ruky, pak nabídneme možnost začít u nás pracovat.

Jedná se o třetí ročník Accenture PBC. V minulých realizacích jsme pomohli celkem čtyřem neziskovým organizacím s projekty, jako například: vytvoření marketingové strategie, zavedení a nastavení CRM systému, zefektivnění chodu organizace díky systémové integraci nebo pomoc s nastavením řízení změn v organizaci.

Požadavky

Accenture Pro Bono Consulting je vhodný pro ambiciózní vysokoškolské studenty všech oborů, kterým nestačí jen chodit do školy. Obzvláště vhodný je pro ty, kteří zvažují kariéru v consultingu, v práci s daty, v informačních technologiích nebo inovacích a většinu léta 2019 budou pobývat v Praze.

Stačí se přihlásit přes náš portál a společně se svým CV zaslat krátký motivační dopis (max. 200 slov) na téma „Můj největší mimoškolní úspěch“. To všechno nám zašli do 11. května 2019.

Zaměstnanecké výhody

Více na: www.accenture.com

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 08. 05. 2019 a vyprší 11. 05. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

NOVÉ
Alpiq Energy SE

Market Analyst with Meteorology

Jungmannova 26/15, Praha 1

Platnost do neuvedeno

Odborný pracovník transferu technologií

Vestec, Praha - západ

Platnost do neuvedeno

BTL Medical technologies s.r.o.

BRIGÁDNÍK DO ODDĚLENÍ MECHANIKY – LÉKAŘSKÝ VÝVOJ

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00...

Platnost do neuvedeno

BTL Medical technologies s.r.o.

HARDWARE BRIGÁDNÍK V LÉKAŘSKÉM VÝVOJI

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00...

Platnost do neuvedeno

Komerční banka, a.s.

Trainee v oblasti Data Management, DWH a BI!

Stodůlky

Platnost do neuvedeno

Komerční banka, a.s.

Trainee v Řízení rizik – hledáme dataře, vývojáře i ekonomy!

Stodůlky

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist