Consulting summer intership

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Chceš zdokonalit svoje konzultantské zkušenosti v rámci letní stáže v Accenture? Vytvoř marketingovou strategii, přispěj se zavedením a nastavením CRM systému nebo se zapoj do projektu s nastavením řízení změn v organizaci. Přihlas se k nám do Accenture na letní stáž v consultingu.

Accenture Pro Bono Consulting (PBC) je příležitost pro univerzitní studenty, kteří se chtějí naučit něco nového, vyzkoušet si práci v consultingu a zároveň přispět na dobrou věc. Accenture PBC je program, který spojuje:

Studenty
Konzultanty z Accenture
Neziskové organizace

Tvůj program na letní prázdniny.
Během tohoto léta můžeš rozvinout svoje konzultantské dovednosti, nabrat nové zkušenosti, získat školení od konzultantů a pomoci neziskové organizaci. Prostřednictvím Accenture PBC se studenti stávají konzultanty na skutečném (pro bono) consulting projektu a pomáhají vybrané neziskovce.

PBC je letní dobrovolnický program v consultingu v rozsahu 10–15 hodin týdně. Začínáme v půlce června 2019 a projekty odevzdáváme v půlce září 2019. Pokud nebudeš úplně celé léto v Praze, tak se nic neděje. Jde o výsledky, nikoli o čas strávený u počítače. Těm, kterým PBC půjde dobře od ruky, pak nabídneme možnost začít u nás pracovat.

Jedná se o třetí ročník Accenture PBC. V minulých realizacích jsme pomohli celkem čtyřem neziskovým organizacím s projekty, jako například: vytvoření marketingové strategie, zavedení a nastavení CRM systému, zefektivnění chodu organizace díky systémové integraci nebo pomoc s nastavením řízení změn v organizaci.

Požadavky

Accenture Pro Bono Consulting je vhodný pro ambiciózní vysokoškolské studenty všech oborů, kterým nestačí jen chodit do školy. Obzvláště vhodný je pro ty, kteří zvažují kariéru v consultingu, v práci s daty, v informačních technologiích nebo inovacích a většinu léta 2019 budou pobývat v Praze.

Stačí se přihlásit přes náš portál a společně se svým CV zaslat krátký motivační dopis (max. 200 slov) na téma „Můj největší mimoškolní úspěch“. To všechno nám zašli do 11. května 2019.

Zaměstnanecké výhody

Více na: www.accenture.com

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
14804

Zobrazit detail této firmy