Administrativní pracovník programů Erasmus+ mládež a Evropského sboru solidarity(DPP, DPČ)

Lokalita

Dům zahraniční spolupráce

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

- administrativní a organizační podpůrné činnosti v rámci projektového managementu projektů programu;
- Erasmus+ mládež a Evropského sboru solidarity;
- komunikace s organizacemi z oblasti neformálního vzdělávání mládeže;
- aktivní účast na školeních, seminářích, konferencích a veletrzích v ČR

Požadavky

- ukončené středoškolské studium;
- znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí;
- dobré komunikační a organizační schopnosti;
- pro-aktivní přístup;
- znalost práce na PC (MS Excel & Word –pokročilá znalost, MS Outlook);
- schopnost týmové práce;
- pečlivost a zodpovědnost;
- možnost práce 20 h/týdně a zároveň alespoň 3 hodiny denně ve 3 dnech v týdnu;
- nástup možný ihned

VÝHODOU:
- orientace v problematice neformálního vzdělávání mládeže a vzdělávacích politik mládeže;
- orientace a praktická zkušenost sprogramem Erasmus+ mládeža/nebo Evropským sborem solidarity;
- praxena administrativní pozici;
- alespoň základní znalost anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody

- práci na dohodu o provedení práce/dohodu o provedení činnosti;
- pružnou pracovní dobu;
- zázemí stabilní organizace;
- práci v centru Prahy (metro „B“, stanice Náměstí Republiky).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš životopis a motivační dopis včeském jazyce. V motivačním dopisu prosím vyjádřete Vaše časové možnosti v průběhu pracovního týdne. Nabídky uchazečů přijímáme do 6. května 2019. NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte.