Analytik a Programátor IKT

Lokalita

Křížová 25, Praha 5

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, pracoviště v ústředí v Praze 5, Křížová 25, průběžně nabízí volná pracovní místa v oddělení správy a vývoje APV důchodových agend v ústředí České správy sociálního zabezpečení

Analytik IKT
Programátor IKT

Pracovní náplň:
- zajímavá práce při vývoji a programování v systému důchodových agend

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání (ideálně ukončené, možno i student VŠ)
- schopnost samostatné práce
- aktivní přístup a schopnost pracovat v kolektivu
- ochota učit se

Dále uvítáme:
- znalost základů programování (např. VBA, C++)

Další informace

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu, zázemí stabilního zaměstnavatele,
- vysoce kvalifikovaný tým spolupracovníků
- zaměstnanecké výhody, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávání,
- dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 5 dnů,
- místo výkonu práce v Praze 5, Křížová
- ubytování v ubytovně hotelového typu v Praze 5
- nástup červen 2019, případně dohodou
- volná místa v pracovně právním i ve služebním poměru

Adresa

Kontakt

tel. 257 062 603 nebo 606 115 388,