Kariéra v IT - analytici, programátoři, testeři, konzultanti!

Lokalita

Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Popis pozice

Přidej se k nám!

Hledáme jak studenty na part time (DPP/DPČ), tak čerstvé absolventy na full time, kteří chtějí začít nebo rozvíjet kariéru v IT - budoucí analytiky, programátory, testery, konzultanty.

Požadavky

Nice to have

• Absolventy/Studenty VŠ
• Znalost MS Office
• Znalost anglického jazyka,
• Analytické myšlení
• Ochotu učit se novým věcem, samostatnost, flexibilitu

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?

PART TIME:
Startovní pozice v IT světě, flexibilní pracovní doba dle rozvrhu (přizpůsobíme se zkouškovému), fajn partu lidí, po zapracování možnost školení a certifikací k daným technologiím, možnost jazykových kurzů v online aplikaci.

FULL TIME:
6 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, home office, možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace, příspěvek na penzijní připojištění, kafeterie, stravenková karta, mimopracovní akce.

Jak se přihlásit? Stačí poslat CV. V pátek 3.5. od 9:00 – 13:00 bude probíhat bližší představení ATOSU v naší firmě, kde se budeš mít možnost pobavit s manažery o pozicích. Neváhej se přihlaš se.

Adresa

Doudlebská 1699/5
Praha 4
14000

Kontakt

Zobrazit detail této firmy