Učitel - nabídka práce v blízkosti Olomouce

Lokalita

Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Umíte pracovat samostatně i v týmu?
Máte chuť učit se novým věcem a mít každý den jiný?
Chcete rozvíjet mladé, šikovné lidi a předat jim něco z toho, co umíte a znáte?

Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou nabízí celý, případně i částečný úvazek pro kombinace předmětů matematiky, fyziky a výpočetní techniky. Kombinace předmětů jsou flexibilní.

Požadavky

Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání s aprobací pro střední školy.

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme práci v takřka rodinném prostředí s bezproblémovými žáky ve škole s dlouhodobou tradicí a perspektivou. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Nástup od 1.9.2019.

V případě zájmu či potřeby podrobnějších informací volejte na uvedený mobil.

Uzávěrka přihlášek: 26. 4. 2019