Referent/ka Oddělení zahraničních styků

Lokalita

Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Personální...

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Do našeho fakultního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici referenta/referentky pro zajišťování agendy Oddělení zahraničních styků, které se stará o tzv. mobility (příjezdy a výjezdy studentů a akademiků).

Jaká práce na Vás čeká?

administrativní agenda týkající se přijetí studentů v rámci programu Erasmus+ (kontrola a přijímání přihlášek a studijních plánů, zajištění ubytování, vydávání potvrzení o délce pobytu a výpisu splněných studijních povinností), vedení veškeré evidence včetně dodržování kvót definovaných bilaterálními smlouvami
organizace tzv. Orientation Week pro přijíždějící studenty
každodenní podpora zahraničních studentů při jejich pobytu
podílení se na organizaci dalších akcí pro studenty
zajištění administrativní agendy týkající se programu Erasmus+ praktických stáží pro studenty
účast na zahraničních univerzitních seminářích
pravidelná aktualizace webových stránek

Požadavky

Proč se k nám hodíte právě Vy?

máte za sebou SŠ nebo VŠ vzdělání
anglický jazyk ovládáte na velmi dobré úrovni (úroveň C1, písemně i ústně, možnost doložení certifikátu o složení zkoušky vítána)
umíte přistupovat k řešení problémů samostatně a také aktivně
máte velmi dobré organizační schopnosti
samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pečlivost, důslednost a schopnost pracovat v širším časovém rozpětí pro Vás nejsou cizí
zvládáte uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft, Google)
pokud máte praxi ve VŠ administrativě, je to výhodou, není však podmínkou

Zaměstnanecké výhody

A co nabízíme?

nástup od 1. června 2019
rozmanitou a zajímavou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu
možnost dalšího vzdělávání
jazykový kurz v rámci oddělení
„13. a 14. plat“
možnost odborného a osobního rozvoje
zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi brzy potkáme. Vaše přihlášky do výběrového řízení spolu s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu nebo na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Referent/ka Oddělení zahraničních styků“.