Laborant/ka v Laboratoři technologie vody a remediací

Lokalita

Technická univerzita v Liberci, Bendlova 1409/7, 461 17...

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie farmacie fyzika chemie potravinářství technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Baví vás práce v laboratoři a chcete, aby vaše pracovní náplň byla rozmanitá, žádná každodenní rutina? Chcete pracovat v přátelském mladém kolektivu v moderním prostředí se špičkovým technologickým vybavením? V tom případě se těšíme na osobní setkání! Stačí nám poslat životopis a my se vám rádi ozveme.

Kdo jsme?
Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CxI) je výzkumné centrum Technické univerzity v Liberci (TUL). CxI propojuje laboratoře nejrůznějších technických oborů z TUL a jejich spolupráci s významnými subjekty aplikační sféry. Výzkumné směry Laboratoře technologie vody a remediací jsou orientované především na oblast materiálového výzkumu a aplikace nanomateriálů v nejrůznějších environmentálních a biotechnologických oblastech.

Jaká bude vaše pracovní náplň?
Realizace nejrůznějších laboratorních experimentů, chemických analýz a měření
Spolupráce při provozu laboratorních (bio)reaktorů a zajišťování chodu dlouhodobých experimentů
Vzorkování v terénu a příležitostná práce na reálných lokalitách
Participace na řešení výzkumných projektů v úzké spolupráci s komerčními subjekty

Požadavky

>Bakalářské nebo magisterské vzdělání přírodovědného nebo technického směru
Svědomitost a zodpovědnost - chceme pracovat v týmu, kde se jeden na druhého můžeme spolehnout
Praxe s prací v laboratoři je velké plus, ale není to podmínka

Zaměstnanecké výhody

Co vám nabízíme?
Flexibilní pracovní dobu
Pracovní smlouvu na HPP
Zajímavé finanční ohodnocení
6 týdnů dovolené
Práci ve velmi moderním a inovativním prostředí se špičkovým vybavením
Různorodou pracovní náplň
Zapojení do zajímavých projektů, které jsou řešeny v úzké spolupráci s významnými společnostmi z oboru
Možnost cestovat do zahraničí v souvislosti s řešenými projekty

Adresa

Kontakt

723723658