Učitel fyziky a matematiky

Lokalita

Korunní 586/2 Vinohrady, 120 00 Praha 2

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 1 den

Obory
fyzika informatika matematika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Arcibiskupské gymnázium hledá učitele fyziky a matematiky.
Úvazek dle dohody, jeden nebo oba předměty.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky

>Splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č. 563/2004, Zákona o pedagogických pracovnících.
Kladný vztah k učitelské profesi, ochotu vzdělávat se a rozvíjet.
Dobré komunikační dovednosti.
Samostatné myšlení a jednání.
Znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody

Možnost získání dobré praxe a prohlubování znalostí.
Prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj.
Práce v centru Prahy.

Nástup: od 1. 9. 2019
Prosíme zájemce, aby zaslali svůj životopis do 20. 4. 2019 a do předmětu zprávy uvedli „Výběrové řízení M-F“.