Office/ lab manager (assistant)

Lokalita

Nad Safinou II 366, 252 50 Vestec

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

DIANA Biotechnologies, s.r.o.

Popis pozice

Kdo jsme?

Inovativní malá biotechnologická firma, která vznikla jako spin-off z Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd za podpory soukromých investorů
Zabýváme se vývojem inovativních produktů a služeb pro klinickou diagnostiku a vývoj léčiv. Rozvíjíme i vlastní programy vývoje nových léčiv
Využíváme vlastní patentovanou technologii DIANA, která umožňuje ultracitlivou detekci látek z klinických vzorků a pomáhá při hledání nových kandidátních léčiv
Rozvíjíme mezinárodní spolupráce s akademickými a farmaceutickými partnery
Sídlíme ve Vestci u Prahy

Jaká bude tvoje práce?

Běžná firemní administrativa – správa faktur, podpora daňové, mzdové a personální evidence
Vyřizování objednávek, komunikace s dodavateli
Komunikace s relevantními úřady, podpora kontroly bezpečnosti práce
Podpora výzkumného týmu v administrativních činnostech
Částečná podpora managementu laboratoře, podpora zajištění chodu laboratoře
Základní aktualizace firemního webu. Podpora marketingové komunikace
Vyhledávání informací na internetu, základní rešerše
Podpora firemních akcí, vytváření pohodové pracovní atmosféry

Požadavky

Koho hledáme?

Motivace dělat administrativní práci, předchozí zkušenost s firemní administrativou je výhodou
Vzdělání či praxe biologického či chemického směru nejsou nezbytné, ale v tom případě očekáváme zájem o to co děláme a ochotu se učit
Motivace pracovat v dynamické start-up firmě
Flexibilita, ochota se rozvíjet a učit se nové věci
Schopnost pracovat efektivně a samostatně na několika úkolech zároveň, umět si stanovit priority
Pečlivost a organizovanost
Dobrá znalost práce s Excelem, Wordem a Powerpointem, schopnost vyhledávat informace na internetu, nebát se dat
Dobrá znalost češtiny a angličtiny, dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?

Práce na poloviční úvazek (případně na DPP), možnost začít okamžitě (v budoucnu možnost rozšíření úvazku spolu s růstem firmy)
Flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí
Zajímavá práce v dynamickém prostředí start-up firmy
Být částí týmu schopných lidí, kteří mají motivaci zlepšit diagnostiku a vyvinout nové léky
Možnost přidat se do firmy v rané fázi a podílet se na jejím růstu
Kompetitivní platové ohodnocení

V případě aplikace nám pošlete motivační dopis (sdělte nám proč chcete u nás pracovat a čím můžete přispět) a CV (včetně kontaktů na dvě reference).

Adresa

Nad Safinou II 366
Vestec
0

Kontakt

www.dianabiotech.com, tel. +420 212 247 758

Zobrazit detail této firmy