JUNIOR TESTER

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Zajímá tě oblast IT a rád by ses v ní dále rozvíjel? Baví tě testování a s ním spojené odhalování chyb? Nedělá ti problém pracovat samostatně i ve skupině? Tak nám dej o sobě vědět! Do našeho týmu hledáme dalšího člena na pozici junior tester.

Co u nás budeš dělat:
* Provádět testy a zaznamenávat jejich výsledky.
* Číst scénáře a technickou dokumentaci.
* Reportovat chyby.
* Spolupracovat s analytiky, vývojáři a dalšími členy týmu.

Požadavky

* Máš alespoň základní znalost databází.
* Výhodou je zkušenost s testovacími nástroji (např. Jira, HP ALM, SoapUI apod.).
* Pokud znáš agilní metodiku, super – v opačném případě naučíme.
* Logické myšlení ti nedělá problém.
* Nebojíš se používat angličtinu.

Zaměstnanecké výhody

* Dlouhodobá spolupráce na stabilních projektech.
* Možnost podílet se na vývoji zajímavých projektů za použití moderních přístupů a technologií.
* Přátelské a profesionální zázemí.
* Propracovaný systém vzdělávání a rozvoje.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 483 941

Zobrazit detail této firmy