Učitel/ka odborných předmětů SŠ - Elektrotechnika

Lokalita

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek,...

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 17 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání:
26-41-M/01 – Elektrotechnika, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.

Požadavky

>Požadavky na vzdělání:
1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů odborných předmětů pro střední školy, nebo
2) odborné vysokoškolské vzdělání (VŠ - FEL apod.), které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů Elektrotechnika, Mikroprocesorová technika, Elektronická měření, Měřicí systémy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. V případě částečného úvazku lze požadované vzdělání dle § 22 zákona o pedagogických pracovnících splnit dodatečně.

Zaměstnanecké výhody

Pracovní podmínky: práce ve zkušeném týmu pedagogů, moderně vybavené odborné učebny.
Benefity: školní stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci, podpora odborného růstu a další vzdělávání, prázdniny
Typ pracovního poměru: pracovní poměr, popř. DPP, DPČ
Délka pracovního poměru: plný nebo částečný úvazek s možností nástupu – září 2019
Kontaktní osoba: Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou pozváni na přijímací pohovor na základě elektronicky zaslaného CV.