Koordinátor/ka propagace anglických studijních programů

Typ nabídky

VPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Matematicko-fyzikální fakulta UK hledá koordinátora/ku propagace anglických studijních programů.

Požadavky

>Požadujeme VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ, kladný vztah k novým technologiím, koncepční myšlení, operativnost a samostatnost. Vzdělání v oblasti marketingu a PR výhodou. Práce na částečný úvazek, vhodná i pro studenty.

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme prostor pro uplatnění vlastních nápadů, zázemí stabilní organizace, odpovídající finanční ohodnocení, časově flexibilní pracovní dobu.
Předpokládaný nástup: květen 2019.

Strukturovaný životopis zasílejte do 15. 3. 2019.