Příležitost i pro absolventy v Komerční bance - Datový/á analytik/čka (Data scientist)

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Máte za sebou VŠ nebo letos absolvujete? Nastartujte svou kariéru na pomezí datových analýz, risku a IT! V Komerční bance hledáme do agilního prostředí Tribu Risk Services datové analytiky/vědce, kteří chtějí aplikovat své znalosti statistických metod a datových jazyků jako R či Python i dalších datových nástrojů.

Dáme Vám možnost s využitím data miningu, big data a machine learningu pracovat na náročných úkolech, zlepšovat způsob řízení rizik a přispívat tak k celkové stabilitě finančního sektoru. Chcete vědět více?

Co bude náplní Vaší práce
- Porozumění byznys potřebám interních zákazníků, rozpoznat a připravit relevantní data a navrhnout řešení
- Budete se podílet na definici úlohy, její algoritmizaci, zajištění pilotní verze, v rámci týmu sdílení zdrojových kódů a zdokumentovaného postupu
- Velkou část práce bude analýza dat / data mining, hledání a aplikování vhodné statistické metody, ev. strojového učení (machine learning) – clustering, segmentace, klasifikace.
- Budete tvořit ad-hoc analýzy, které povedou k lepšímu pochopení, popisu či rychlejšímu vyřešení stanovené úlohy
- Vaším cílem často bude vytvoření pilotu celku, tj. data -> modelování jevu -> výstupy, který poslouží v rozhodovacím procesu (např. identifikace podvodných událostí)
- V případě potřeby si připravíte datovou základnu a trénovací vzorek dat

Požadavky

>Co od Vás očekáváme
- Schopnost práce v inovativním agilním prostředí banky na pomezí risku, datových analýz a IT
- Znalost statistických metod, např. logistická regrese, rozhodovací stromy, neuronové sítě
- Znalost skriptování pomocí nástrojů jako R, SAS či Python
- Uživatelská znalost databází jako Oracle, Teradata apod.
- Znalost zpracování úlohy v rámci Big Data – Hadoop, Spark, Cloudera je výhodou

Zaměstnanecké výhody

Co Vám Komerční banka nabízí
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
- Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty, příspěvky na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Bližší detaily i možnost přihlásit se najdete na ZDE

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy