Příležitost i pro absolventy v Komerční bance - Datový/á analytik/čka (Data scientist)

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika

Popis pozice

Máte za sebou VŠ nebo letos absolvujete? Nastartujte svou kariéru na pomezí datových analýz, risku a IT! V Komerční bance hledáme do agilního prostředí Tribu Risk Services datové analytiky/vědce, kteří chtějí aplikovat své znalosti statistických metod a datových jazyků jako R či Python i dalších datových nástrojů.

Dáme Vám možnost s využitím data miningu, big data a machine learningu pracovat na náročných úkolech, zlepšovat způsob řízení rizik a přispívat tak k celkové stabilitě finančního sektoru. Chcete vědět více?

Co bude náplní Vaší práce
- Porozumění byznys potřebám interních zákazníků, rozpoznat a připravit relevantní data a navrhnout řešení
- Budete se podílet na definici úlohy, její algoritmizaci, zajištění pilotní verze, v rámci týmu sdílení zdrojových kódů a zdokumentovaného postupu
- Velkou část práce bude analýza dat / data mining, hledání a aplikování vhodné statistické metody, ev. strojového učení (machine learning) – clustering, segmentace, klasifikace.
- Budete tvořit ad-hoc analýzy, které povedou k lepšímu pochopení, popisu či rychlejšímu vyřešení stanovené úlohy
- Vaším cílem často bude vytvoření pilotu celku, tj. data -> modelování jevu -> výstupy, který poslouží v rozhodovacím procesu (např. identifikace podvodných událostí)
- V případě potřeby si připravíte datovou základnu a trénovací vzorek dat

Požadavky

Co od Vás očekáváme
- Schopnost práce v inovativním agilním prostředí banky na pomezí risku, datových analýz a IT
- Znalost statistických metod, např. logistická regrese, rozhodovací stromy, neuronové sítě
- Znalost skriptování pomocí nástrojů jako R, SAS či Python
- Uživatelská znalost databází jako Oracle, Teradata apod.
- Znalost zpracování úlohy v rámci Big Data – Hadoop, Spark, Cloudera je výhodou

Další informace

Co Vám Komerční banka nabízí
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
- Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty, příspěvky na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Bližší detaily i možnost přihlásit se najdete na ZDE

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy