Flood Model Development Support - částečný úvazek

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Aon Central and Eastern Europe a.s.

Popis pozice

Společnost Aon - Impact Forecasting hledá zájemce pro práci na částečný úvazek (formou dohody o pracovní činnosti) studenta vyšších ročníků/absolventa technických oborů.

Tým Impact Forecasting se zaměřuje na vývoj katastrofických modelů používaných pro kvantifikaci pojistných škod způsobených povodněmi, vichřicemi, zemětřesením, terorismem apod. Celosvětově se jedná o tým 90 expertů z různých oborů přírodních věd a softwarových vývojářů, kteří sídlí v Praze, Londýně, Chicagu, Singaporu a Bengalúr.

Pracovní náplň:
- 2D hydrodynamické modelování velkých území
o Úprava a kontrola geografických dat pro účely povodňového modelování v prostředí ArcGIS, se zaměřením zejména na analýzy rastrových dat.
o Práce s hydrologickými daty
- Podpora modelovacího týmu přípravou dat pro stavbu povodňových modelů a modelování povodňových škod

Požadavky

- Aktivní znalost programů ArcGIS a/nebo QGIS a základní znalosti práce s rastry
- Nadprůměrné schopnosti v užívaní Microsoft Office (zejména Excel)
- Zaměření na hydrologii a hydrauliku otevřených koryt je výhodou
- Pracovní flexibilita a vysoké pracovní nasazení vlastní invence a schopnost rychlého osvojení nových přístupů
- Dobrou znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody

- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zajímavou a víceoborovou práci v dynamickém kolektivu, která Ti dá jedinečnou pracovní zkušenost
- Flexibilní pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí přímo v srdci Prahy na Václavském náměstí, pár kroků od stanic Můstek a Muzeum

V případě zájmu zasílejte strukturované CV se stručným popisem GISových schopností a pracovní historie na: martin.salaj@aon.com a petr.puncochar@aon.com.

Adresa

Václavské náměstí 19
Praha 1
1100

Zobrazit detail této firmy